mksqbghrendeelsrsltr
gy-1

GOOD YEAR 195/65R15 91H EFFIGRIP PERF

Brand: TRANZITTRANZIT
3 920 ден

СПЕЦИФИКАЦИИ

GOOD YEAR 195/65R15 91H EFFIGRIP PERF

Врвна летна гума од програмата на Good Year - Ефикасност над ефикасноста!

  • А - оцена за возење по влажни патишта.
  • Пократко растојание на сопирање за возење со максималнма сигурност.
  • Пократко сопирање на влажно и помал отпор на тркалање.
  • Помала потрошувачка на гориво.

Copyright Biznismap. All Rights Reserved.

Your cart is empty