sava-4

SAVA 225/45R17 91Y INTENSA UHP 2 FP

Brand: TRANZITTRANZIT
4 050 ден each

СПЕЦИФИКАЦИИ

225/45R17 91Y INTENSA UHP 2 FP

Летна гума со ултра високи перформанси.

Добијте повеќе со Sava INTENSA UHP. Влажното и суво ракување кое го бараат сопствениците на возила со високи перформанси, со дизајн за заштеда на горивото што става дополнителни километри во секој резервоар.

 • Прецизно возење на суво
 • Мала потрошувачка на гориво
 • Завитдиви перформанси на мокро
 • Ниско ниво на бучава
 • logo inter
 • sahti
 • boks
 • kanta
 • imagereyervoari
 • image
 • Bidi Human Sega

Copyright Biznismap. All Rights Reserved.

Your cart is empty