109602-115250-full--2725----3

GOOD YEAR 225/45R17 91W EFFIGRIP PERF FP

Brand: TRANZITTRANZIT
6 430 ден each

СПЕЦИФИКАЦИИ

GOOD YEAR 225/45R17 91W EFFIGRIP PERF FP

Goodyear EfficientGrip Performance е престижна летна гума дизајнирана да биде прв избор за патнички автомобили

Врвна летна гума од програмата на Good Year - Ефикасност над ефикасноста!

 • А - оцена за возење по влажни патишта.
 • Пократко растојание на сопирање за возење со максималнма сигурност.
 • Пократко сопирање на влажно и помал отпор на тркалање.
 • Помала потрошувачка на гориво.

 

 • logo inter
 • sahti
 • boks
 • kanta
 • imagereyervoari
 • image
 • Bidi Human Sega

Copyright Biznismap. All Rights Reserved.

Your cart is empty