• TEMPO GENERATOR 1
 • TEMPO GENERATORI 2

DERMATOLOG

1881

СИТЕ ФИРМИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА:

AFRODITA - S DERMA
115396.jpg
115396.jpg
115401.jpg
115382.jpg
115395.jpg
115397.jpg
115398.jpg
115399.jpg
115400.jpg
115402.jpg
115403.jpg
115404.jpg
115405.jpg
115406.jpg
115407.jpg
115408.jpg
115409.jpg
115410.jpg
115411.jpg
115412.jpg
115413.jpg
115414.jpg
115415.jpg
115416.jpg
115417.jpg
115418.jpg
115419.jpg
115381.jpg

 

AFRODITA - S SALON ZA UBAVINA
ЛИДЕР ВО ОБЛАСТА НА КОЗМЕТОЛОГИЈАТА

 

 • КОЗМЕТИКА НА ЛИЦЕ 
 • БИОЛОШКИ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ 
 • МАНИКИР & ПЕДИКИР 
 • ШМИНКА 
 • СОЛАРИУМ 
 • ДЕПИЛАЦИЈА ЖЕНИ 
 • ДЕПИЛАЦИЈА МАЖИ 
 • МАСАЖИ 
 • ТРЕТМАНИ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ ТЕЛО  
 • ЛАСЕРСКО ОТСTРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА 
 • ФРИЗЕРСКИ УСЛУГИ - АРТИСТИКА


 

AirBrush System - совршена техника за градација (Омбре), прецизен француски маникир и безброј можности за креирање и декорирање на ноктите.

ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ:

 • СВИЛЕНИ ТРЕПКИ СО РУСКИ ВОЛУМЕН 
 • ПАКЕТИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ И ОБЛИКУВАЊЕ НА ВАШЕТО ТЕЛО 
 • ОБЛИКУВАНО ТЕЛО БЕЗ ЦЕЛУЛИТ И СТРИИ 
 • TURBO MEGA SUN SOLARIUM СО КОЛАГЕНСКИ ЛАМПИ

 

Контакт : 075 222 804 - Водно; 075 222 803 - Аеродром

 

 

Тодор Александров 79-1/11
075 / 222 - 804ЈАВИ СЕ!
075 222 803 Аеродром

BOTOKS TRETMANI MK, DERMATOLOG VO SKOPJE, LASERSKA EPILACIJA, LASERSKO OTSTRANUVANJE NA VLAKNA, MEZOTERAPIJA MK, TRETMANI ZA PODMLADUVANJE, ULTRAZVUCNA KAVITACIJA MK

BOTOKS TRETMANI MK, DERMATOLOG VO SKOPJE, LASERSKA EPILACIJA, LASERSKO OTSTRANUVANJE NA VLAKNA, MEZOTERAPIJA MK, TRETMANI ZA PODMLADUVANJE, ULTRAZVUCNA KAVITACIJA MK

BOTOKS MK, BOTOKS TRETMANI MK, DERMATOLOG MK, DERMATOLOG VO SKOPJE, DERMATOLOSKI ORDINACII, DERMATOLOSKI ORDINACII VO SKOPJE, DERMATOSKOPIJA MK, DETSKI DERMATOLOSKI PREGLED, DETSKI KOZEN LEKAR, DIJAGNOZA I SLEDENJE NA BEMKI, FILERI ZA LICE MK, KOREKCIJA NA LUZNI, KOZEN LEKAR, LASERSKA EPILACIJA MK, LASERSKA KOREKCIJA NA LUZNI, LASERSKI TRETMANI, LASERSKO OTSTRANUVANJE NA KAPILARI, LASERSKO OTSTRANUVANJE NA PIGMENTACIJA, LASERSKO OTSTRANUVANJE NA VLAKNA, LEKUVANJE NA AKNI, LEKUVANJE NA AKNI MK, MEZOTERAPIJA, MEZOTERAPIJA MK, NEGA NA LICE, NEGA NA TELO, OKSI TRETMAN NA LICE MK, OTSTRANUVANJE NA BEMKI, OTSTRANUVANJE NA BRADAVICI, OTSTRANUVANJE NA BRADAVICI I KOZNI IZRASTOCI, OTSTRANUVANJE NA KAPILARI, OTSTRANUVANJE NA LUZNI OD AKNI, OTSTRANUVANJE NA PIGMENTACIJA, OTSTRANUVANJE NA PUKNATI KAPILARI I VENI, OXI TRETMAN NA LICE MK, OXI TRETMANI MK, OXI TRETMANI VO SKOPJE, OXY TRETMAN NA LICE MK, OXY TRETMANI MK, OXY TRETMANI VO SKOPJE, SLIMING MASAZA, TRAJNA EPILACIJA, TRAJNA EPILACIJA MK, TRETMAN PROTIV BRCKI, TRETMAN PROTIV OPAGANJE KOSA, TRETMAN ZA OTSTRANUVANJE STRII, TRETMAN ZA PODMLADUVANJE, TRETMAN ZA ZGOLEMUVANJE USNI, TRETMANI NA LICE, TRETMANI PROTIV AKNI MK, TRETMANI PROTIV BRCKI, TRETMANI PROTIV POTENJE MK, TRETMANI PROTIV PREKUMERNO POTENJE, TRETMANI ZA LICE I AKNI, TRETMANI ZA PODMLADUVANJE, TRETMANI ZA SLABEENJE, ULTRAZVUCNA KAVITACIJA MK

Biznismap

 

Copyright Biznismap. All Rights Reserved.